İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Teslimat iade şartları

Kargo politikası

Stok

Geniş stok tutmamıza rağmen tüm ürünler stoklarımızda her an bulunmayabilir. “Sepete Ekle” butonu aktif olan ürünler bu ürün stoklarımızda olduğunu veya tedarik edebileceğini göstermektedir. Verdiğiniz siparişlerde üretimimizde veya tedarikçi firmaların stoklarında çok nadiren de olsa bulunmayan ürünler de irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Teslimat Süreleri

naturmed.com.tr, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Ayrıca gerekli görüldüğü takdirde siparişte alt sınır gözetilmeksizin siparişleriniz Banka Güvenlik Onayından geçirilebilmektedir. Bu işlem kredi kartlarınız ile kötü niyetli 3. kişilerin alışveriş yapmasına engel olmaktır. Bu durumda teslimat süresinin bir gün uzamasına sebep olabilir. Bunu anlayışla karşılamanızı dileriz. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra en erken 2, en geç 10 iş günü içinde ulaştırılacaktır. 10 günlük süre azami olup uygulamada genelde 2 iş gününde siparişler elinize ulaşmaktadır.

Hafta Sonu Siparişleri

Cuma günü öğle 15:00'ten önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 15:00'ten sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Sipariş İptali

naturmed.com.tr stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını saklı tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı naturmed.com.tr sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 48 saat içerisinde yansımaktadır.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

Kapıda Ödeme

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır. Bu seçenek için naturmed.com.tr’de belirtilen ek ücretler geçerlidir.

Sipariş Hataları

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesi sürecinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

 

Kargo Seçeneği ve Ücretleri

Kargolarınızı Yurtiçi Kargo ile tarafınıza ulaştırıyoruz. Özellikle kargo seçmek isterseniz bunu sipariş notuna belirtmeniz gerekmektedir. Ancak bu not siparişi başka kargoya verme ihtimalini ortadan kaldırmaz.

Yurtdışı ve KKTC Siparişleri

Şu anda naturmed.com.tr aracılığı ile prensip olarak Yurtdışına sipariş alınmamaktadır. Ancak gümrükle ilgili sorunları ve vergileri sizin kabul etmeniz durumunda KKTC ye sevkiyat yapılabilir.

İade Koşulları

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 10 iş günü içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz:

  • İade edeceğiniz ürünü, paketi hasar görmemiş, ürün üzerindeki emniyet bandı açılmamış (void etiketi), ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. Faturasız gönderilen iade ve değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir. İadenizin bize ulaşması için gerekli olan müşteri kodumuzu Yurtiçi Kargo yetkilisine belirtmeyi unutmayınız.
  • İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden kargo gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

Kusurlu Ürünlerdeki Uygulama

Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarımızda olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi en geç otuz (30) gün içerisinde gerçekleştirilecektir.