İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Fason Üretim Çözümleri

Naturmed İlaç, AOSB Bilim Üniversitesi Teknopark içerisindeki üretim tesisiyle gıda takviyesi ve kozmetik sektöründe yurt içi ve yurt dışı birçok firmaya fason üretim hizmeti vermektedir. Fason ürünlerin üretilmesinin ilk aşamasından son aşamasına kadar özveri ve ilgiyle çalışmakta olan firmamız, müşterilerine mesleki ve sektörel bilgi ve tecrübesiyle fason üretimden daha fazlasını sunmaktadır. Firmamız ürün geliştirme ve üretimin her aşamasında müşterisiyle iletişim halinde kalarak sorunsuz ve beklentileri karşılayan fason üretim hizmeti sunmaktadır.

Üretim Çeşitlerimiz

Tablet • Kapsül • Blister • Şişe • Saşe • Şişe Dolum • Şurup • Yarı Katı • Krem

FORMÜLASYON

Firmamız formülasyon oluşturulması veya mevcut formülasyonunuzun geliştirilmesi konusunda alanında uzman kadrosuyla destek vermektedir. Güncel bilimsel gelişmeler ışığında etkili ve güvenilir formülasyonlar oluşturulup, müşterilerimizle fikir alışverişinde bulunularak ideal formülasyonlar belirlenmektedir.

AMBALAJ TEDARİĞİ

Firmamızda bulunan çeşitli ambalaj numunelerinden, üretilecek ürüne uygun ambalajları birlikte seçip ya da dilediğiniz bir ambalaj seçeneğini sizin adınıza temin edip hayalinizdeki ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz.

TASARIM

Hizmet verdiğimiz firmaların görsel zevklerinin ve hayallerinin ön planda tutulduğu bu aşamada, firmamız bünyesinde bulunan profesyonel tasarım bölümümüz sizinle ortaklaşa bir çalışma yürüterek yasal yönetmelikler çerçevesinde üründe kullanılacak etiket, kutu, ambalaj vb. tasarım desteği sağlamaktadır.

ruhsatlandırma

Üretilecek ürünün, ilgili bakanlıklarda ruhsatlandırma işlemleri için gerekli evraklar firmamız tarafından sizin adınıza hazırlanır. Onay ve ruhsatlandırma süreç takipleri yine talebiniz doğrultusunda firmamız tarafından takip edilir.

YASAL GEREKLİLİK DESTEĞİ

Üretilecek olan ürünler için yönetmelikler gereği işletme kayıt belgesi, barkod, marka tescil alınması gibi çeşitli yasal gereklilikler noktasında firmamız, uygun bir şekilde yönlendirme yapar gerekliliklere uygun bir ürün ortaya çıkmasını sağlar.

ÜRETİM

Üretilmesi istenilen ürünün GMP (Good Manufacturing Practice) şartlarında üretimi, Helal sertifikalı üretim tesisimizde yapılır. Üretim tamamlandıktan sonra gerekli son kalite kontrol testleri yapılarak satışa hazır halde müşterimize teslim edilir.