İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Ödeme Şartları

Ödeme Şartları

  Online mağazamızda kredi kartı, havale yada kapıda ödeme seçeneklerinden birini kullanarak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

   Kredi kartı ile alışverişleriniz İYZİCO Ortak Ödeme sayfası aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

   Kullanıcının sipariş bedelini "kapıda ödeme" şeklinde tercih etmesi durumunda aşağıda belirtilen banka hesap numaralarına Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak ödemeyi gerçekleştirebilir.

Havale ile ödemeyi aşağıda bulunan banka hesabına sipariş numaranızı belirterek ve alıcı isme dikkat ederek gerçekleştirdiğinizde siparişiniz işleme alınacaktır. Siparişler ödeme gerçekleşmediği sürece işleme konulmamaktadır.

Banka Havalesi/EFT Talimatları

Hesap Sahibi: NATURMED İLAÇ KİMYA VE KOZMETİK SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ

Banka: Garanti Bankası

IBAN: TR03 0006 2000 4120 0006 2923 55

Havale/EFT açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmayı unutmayınız.

 

   Kullanıcı kredi kartı ile ödeme seçeneğini kullanacak ise tüm kredi kartlarından tek çekim yöntemi ile sipariş verebilir . Sipariş aşaması ve onayı sonunda kredi kartından siparişe ait tutarın çekim işlemi gerçekleşecektir.

   Kredi kartı ödeme tarihi banka ile kullanıcı arasındaki sözleşme hükümlerince belirlenir. Kullanıcının, kredi kartı ile yapmış olduğu işlemlerinde temerrüde düşmesi halinde kart sahibi bankanın kendisi ile yapmış olduğu kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyecek ve bankaya karşı sorumlu olacaktır. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekalet ücretini kullanıcının talep edebilir. Kullanıcının borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, Kullanıcı, borcun gecikmeli ifasından dolayı Naturmed İlaç’ın oluşan zararını ödemeyi taahhüt eder.