İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Eczacı Satış Sistemi Detay

Eczacı Satış Sistemi, GLN numarasıyla sitemize üye olan eczacıların, direkt olarak firmamızdan avantajlı şartlarla ürün alabileceği bir sistemdir. Bu sistemde amaç; ürünleri, üreticiden direkt olarak eczacıya ulaştırmaktır.

SİSTEM DETAYLARI

-Naturmed İlaç sistemine GLN numaraları ile üye olan eczacılar, GLN numarası onayı sonrasında ürünlerde belirlenen şartlar üzerinden alım yapmaya başlayabilir. Verilen sipariş sonrası hazırlanan ürünler eczaneye direkt olarak gönderilir.

-Eczane her sipariş verdiğinde, belirlenen puan miktarınca hesaplarında ‘Naturmed Puan’ları birikir. Eczane bu puanları belirli koşulları sağladığı taktirde, bedelsiz ürün alarak kullanabilirler.

Özetle;

Eczane toplam alım tutarının %25’i kadar PSF (Perakende Satış Fiyatı) üzerinden bedelsiz ürün alabilmektedir.

Örnek;

Total alım tutarı : 50.000 TL

50.000 TL / 4 = 12.500 TL Eczacı, sitemizdeki ‘Puan Harcama Ürünleri’nden 12.500 TL değerinde bedelsiz ürün alabilmektedir.

*Puanların kullanılabilmesi için, toplam puan miktarının, sitemizdeki hesap panelindeki ‘Ödüller’ kısmında belirlenen miktarlarda olması gerekmektedir.

GENEL KOŞULLAR

Bu sisteme giriş yapıp alışveriş yapan eczaneler aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Alım yapan eczane, Naturmed ürünlerini sadece kendi eczanesinde satmayı ve online satış sitelerinde (Farmazon, Trendyol vs..) satış yapmayacağını ve/veya başka eczanelerle takas/satış yapmayacağını kabul etmiş sayılır.

Bu tarz durumların tespit edilmesi durumunda, ilgili eczanenin üyeliği Naturmed İlaç tarafından iptal edilecek ve kazandığı puanları kullanamayacaktır.

*Bir eczacı kuruluşu olan Naturmed İlaç kurulduğu günden beri firma politikası gereği, hiçbir ürününün, eczane dışında satışının yapılmasını onaylamaz.

İADE ŞARTLARI

Siparişinizdeki ürünlerin iadesi için, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz:

-İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

-Son tüketim tarihine 6 ay ve daha az süre kalan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

-Sipariş sonrası kazanılan puanların harcanması durumunda, kullanılmış puanların kazanıldığı ürünlerin iadesi yapılamaz. 

-Ürün iade talebinde bulunup ürünlerin firmamıza gönderilmesinin ardından kontroller sağlanır. Kontrollerinde bir sorun olmayan ürünlerin bedelinin iadesi 15-20 iş günü içerisinde eczaneye iade edilir.